Hakkımızda

Tesetturfirsat.com nedir?

Tesetturfirsat.com , tesettür giyimin seçkin marka ve tasarımcılarının birbirinden güzel koleksiyonlarını sizlere sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir sitedir. Sitemiz üzerinden satılan tüm ürünler üretici markaya ait orijinal ürünler olup kalite kontrolü yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır.

Tesetturfirsat.com ‘a üye olmak ücretsizdir. Sizlere tesettür giyimin öncü markalarını, tasarım ürünleri, örtü-şal, ayakkabı, çanta, takı, aksesuar, kozmetik, saat kısacası ihtiyacınız olan her şey ve daha fazlasını en uygun taksit imkanları ve hızlı gönderi ayrıcalıkları ile güvenli bir ortamda evinize getirmekten mutluluk duyuyoruz.

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

Tesetturfirsat.com, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. Tesetturfirsat.com 'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

Satılan ürünler orjinal mi?

Tesetturfirsat.com aracılığıyla satılan tüm ürünler, markaların ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir.

Mağazalarınız nerede?

Türkiye ve Yurtdışında mağazalarımız bulunmamaktadır. Sitemizden tüm ürünlerimizi görebilir, kredi kartı ya da kapıda nakit ödeme seçeneği ile güvenle satın alabilirsiniz.